W majowym magazynie „Dziecko”

dziecko 5 2015

Z najnowszym, majowym wydaniem miesięcznika „Dziecko”, które już w czwartek, 9 kwietnia br. ukaże się na rynku, będzie można kupić książeczkę z płytą DVD „Monster High. Szkoła duchów”. Czytelnicy znajdą w numerze m.in. fakty na temat szczepień, pomysły na zabawy rozwijające sprawność rączek oraz sposoby na ukojenie noworodka.

Tematem numeru majowego wydania „Dziecka” będą matki – jakie są, czy łatwo jest być matką w Polsce, kim jest współczesna Matka Polka?

Redakcja podpowie, w jaki sposób można pomóc maluchowi zdobywać nowe umiejętności, jakie ubranka kupować dla noworodka oraz kiedy niemowlę powinno zacząć siadać.

Rodzice dowiedzą się również, jak rozwinąć sprawność manualną swojego dziecka, od czego zacząć rozszerzanie jego diety i jak przemycać do diety zdrowe warzywa.

Na pierwsze wiosenne wyjścia z maluchem redakcja „Dziecka” poleci akcesoria na wspólne wyprawy rowerowe, a na majówkę – zwiedzanie parków narodowych. Czytelnicy dowiedzą się także, kiedy – w opinii ginekologa – najlepiej planować drugie dziecko i jaką formę antykoncepcji wybrać po porodzie.

Najnowsze wydanie magazynu będzie można kupić z dodatkiem – książeczką z płytą DVD „Monster High. Szkoła duchów” w cenie 29,99 zł. Cena pisma w wersji podstawowej to 1,99 zł.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.