W czerwcowym wydaniu „Elle”

elle 6 2015

Czerwcowe wydanie miesięcznika „Elle” jest już w sprzedaży. Do części nakładu dołączona jest torba wykonana i zaprojektowana specjalnie dla czytelniczek „Elle”.

Gwiazdą okładki czerwcowego „Elle” jest modelka Alicja Tubilewicz, a sesja okładkowa powstała w egzotycznej scenerii Zanzibaru.

W najnowszym wydaniu magazyn prezentuje jak zawsze modne miejsca, ciekawych ludzi i fascynujące zjawiska z różnych stron świata: Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku i Zanzibaru. Pisze o fenomenie Jenny Lyons, jednej z najpotężniejszych postaci amerykańskiej mody, szefowej i dyrektor artystycznej kultowej marki J.Crew.

„Elle” jako pierwszy magazyn na rynku pokazuje, na czym polega praca kupców zatrudnionych w wielkich domach handlowych i sklepach internetowych.

Już po raz drugi „Elle” jest partnerem akcji „Stylowe dobieranie bielizny” realizowanej przez markę Chantelle. Z tej okazji w maju na wszystkie czytelniczki, które zdecydują się na zakup bielizny z kolekcji Chantelle, czeka aż 20 proc. rabatu.

W dziale urody Redakcja proponuje ranking najlepszych polskich SPA oraz krótki przewodnik po wiosennym detoksie bez wyrzeczeń.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.