W czerwcowym wydaniu „Elle”

elle 6 2015

Czerwcowe wydanie miesięcznika „Elle” jest już w sprzedaży. Do części nakładu dołączona jest torba wykonana i zaprojektowana specjalnie dla czytelniczek „Elle”.

Gwiazdą okładki czerwcowego „Elle” jest modelka Alicja Tubilewicz, a sesja okładkowa powstała w egzotycznej scenerii Zanzibaru.

W najnowszym wydaniu magazyn prezentuje jak zawsze modne miejsca, ciekawych ludzi i fascynujące zjawiska z różnych stron świata: Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku i Zanzibaru. Pisze o fenomenie Jenny Lyons, jednej z najpotężniejszych postaci amerykańskiej mody, szefowej i dyrektor artystycznej kultowej marki J.Crew.

„Elle” jako pierwszy magazyn na rynku pokazuje, na czym polega praca kupców zatrudnionych w wielkich domach handlowych i sklepach internetowych.

Już po raz drugi „Elle” jest partnerem akcji „Stylowe dobieranie bielizny” realizowanej przez markę Chantelle. Z tej okazji w maju na wszystkie czytelniczki, które zdecydują się na zakup bielizny z kolekcji Chantelle, czeka aż 20 proc. rabatu.

W dziale urody Redakcja proponuje ranking najlepszych polskich SPA oraz krótki przewodnik po wiosennym detoksie bez wyrzeczeń.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.