Albumy o Józefie Piłsudskim z „Gazetą Wyborczą”

W najbliższy wtorek i środę, 12 i 13 maja br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić albumy fotograficzne przedstawiające życie Józefa Piłsudskiego. Z okazji 80. rocznicy śmierci Marszałka w poniedziałek, 11 maja br. ukaże się również specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia”.

Albumy „Józef Piłsudski. Unikatowe zdjęcia” przedstawiają życie Józefa Piłsudskiego w fotograficznym kadrze. Album „Miłość i rodzina”, który będzie do kupienia z „Gazetą Wyborczą” we wtorek, 12 maja br., to zbiór unikatowych zdjęć ukazujących życie rodzinne marszałka. Drugi album – „Wojna i polityka”, dostępny w środę 13 maja br., przedstawia chwile w samotności, walkę oraz codzienną pracę Józefa Piłsudskiego.

Cena „Gazety Wyborczej” z każdym z albumów to 9,99 zł.

W poniedziałek, 11 maja br. ukaże się również specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia” poświęcone Józefowi Piłsudskiemu. W numerze znajdą się m.in.: kalendarium życia Marszałka, opis ostatnich tygodni, dni i godzin z jego życia, a także analizy poświęcone wojnie 1920 roku, przewrotowi majowemu oraz działaniom sanacji. Artykuł „Kobiety Piłsudskiego” pokaże szczegóły osobistego życia Marszałka.

Źródło: Agora

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.