„Skarb Kibica” o ligach siatkarskich

skarbsiatkowka

W piątek 11 października ukazała się nowa, podwójna edycja „Skarbu Kibica”, specjalnego dodatku do „Przeglądu Sportowego”. Tym razem „Skarb Kibica” jest poświęcony rozgrywkom dwóch najważniejszych lig siatkarskich: ORLEN Ligi i PlusLigi. Kibice siatkówki znajdą tu kompendium wiedzy o rozgrywkach w sezonie 2013/2014.

Najnowszy „Skarb Kibica” to publikacja złożona z dwóch modułów treściowych – jeden jest poświęcony żeńskiej Orlen Lidze, drugi męskiej PlusLidze. Każdy z nich ma swoją dedykowaną okładkę. W środku czytelnicy znajdą wyczerpujące informacje na temat wszystkich drużyn, które będą brały udział w rozgrywkach bieżącego sezonu – aktualne zdjęcia, kadry zespołów, zestawienia statystyczne, analizy taktyczne, biogramy wszystkich siatkarzy i siatkarek. Ponadto w publikacji zamieszczono regulaminy i terminarze rozgrywek. Całość jest bogato ilustrowana.

„Skarb Kibica” od kilku lat ukazuje się na rynku cyklicznie jako dodatek do dziennika „Przegląd Sportowy”. Najnowsza edycja ma 48 stron, jego cena wraz z dziennikiem wynosi 3,30 zł.

(na podstawie informacji Ringier Axel Springer Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.