Poczucie własnej wartości

W grudniowych „Wysokich Obcasach Extra”  o poczuciu własnej wartości i przełomie w karierze opowiada bohaterka okładki – aktorka Maria Dębska. Temat grudniowego wydania to cena szczerości – kiedy i dlaczego ludzie decydują się ją zapłacić? Magazyn kosztuje 14,99 zł.

W magazynie znalazła się rozmowa Sandry Zakrzewskiej z Marią Dębską o kobiecej sile, potrzebie stawiania siebie na pierwszym miejscu i karierze w filmie. Aktorka zdradza kulisy swoich doświadczeń z planu, obecnych projektów, a także planów na przyszłość.

Rozważania o idei szczerości, konwenansach i tym, czy zawsze warto stawiać na prawdę, przedstawia filozofka Katarzyna Kasia w rozmowie z Patrycją Pustowiak. W tekście Agnieszki Urazińskiej znalazły się osobiste historie o cenie, jaką trzeba zapłacić za szczerość i kiedy ludzie się na to decydują, a psycholożka Agnieszka Czajkowska-Wendorff zwraca uwagę na granice między brakiem szczerości a kłamstwem. Dodatkowo, badania na temat kłamstwa i jego najczęstszych motywów przedstawia dr Joanna Ulatowska.

W numerze czytelniczki i czytelnicy znajdą także rozmowę Doroty Wodeckiej z Marią Pakulnis, w której aktorka opowiada o sztuce, miłości i lojalności w związku. Modowe perypetie Victorii Beckham i jej pracy nad autorskim domem mody przedstawia Magdalena Kacalak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.