Gra „Plastusie” z miesięcznikiem „Dziecko”

Razem z najnowszym, sierpniowym wydaniem „Dziecka” można kupić grę memo „Plastusie” przygotowaną specjalnie dla czytelników miesięcznika.

Gra „Plastusie” jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-4 lat. Została wydrukowana na grubej tekturze, tak aby służyła najmłodszym jak najdłużej. To znakomita propozycja dla tych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami. Cena wydania razem z grą to 9,99 zł.

W sierpniowym wydaniu „Dziecka” redakcja podpowiada, kiedy i jak zakończyć karmienie piersią, na czym polega rodzicielstwo bliskości, jak zadbać o siebie w okresie ciąży, a jak w połogu, jak plażować z niemowlakiem i jak poradzić sobie z raczkującym maluchem.

W wydaniu znalazł się też dodatek z propozycjami zabaw na wakacjach i w podróży. Można go wyciąć i wziąć ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Redakcja ogłasza również wielki konkurs, w którym do wygrania są zabawki Chicco. Do 15 sierpnia br. rodzice mogą przysyłać zdjęcia swoich dzieci na wakacjach. Autorzy najzabawniejszych fotografii otrzymają nagrody.

Na podstawie informacji Agory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.