Gra „Plastusie” z miesięcznikiem „Dziecko”

Razem z najnowszym, sierpniowym wydaniem „Dziecka” można kupić grę memo „Plastusie” przygotowaną specjalnie dla czytelników miesięcznika.

Gra „Plastusie” jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-4 lat. Została wydrukowana na grubej tekturze, tak aby służyła najmłodszym jak najdłużej. To znakomita propozycja dla tych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami. Cena wydania razem z grą to 9,99 zł.

W sierpniowym wydaniu „Dziecka” redakcja podpowiada, kiedy i jak zakończyć karmienie piersią, na czym polega rodzicielstwo bliskości, jak zadbać o siebie w okresie ciąży, a jak w połogu, jak plażować z niemowlakiem i jak poradzić sobie z raczkującym maluchem.

W wydaniu znalazł się też dodatek z propozycjami zabaw na wakacjach i w podróży. Można go wyciąć i wziąć ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Redakcja ogłasza również wielki konkurs, w którym do wygrania są zabawki Chicco. Do 15 sierpnia br. rodzice mogą przysyłać zdjęcia swoich dzieci na wakacjach. Autorzy najzabawniejszych fotografii otrzymają nagrody.

Na podstawie informacji Agory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.