Setny numer „Wysokich Obcasów Extra”

Październikowy, 100. numer „Wysokich Obcasów Extra” (Agora) pojawił się w punktach sprzedaży prasy 24 września br. w cenie 9,99 zł. Wydanie jest dostępne także z dwoma prezentami do wyboru – książkami od Wydawnictwa Rebis w cenie 9,98 zł bądź kosmetykiem – płynem micelarnym do demakijażu od Aloesove w cenie 9,97 zł.

W jakim stylu będziemy żyć za kilka lat? Dlaczego wyglądamy końca świata? Jak pogodzić potrzebę bliskości z koniecznością dystansu fizycznego? W 100. numerze „Wysokich Obcasów Extra” dominują pytania dotyczące zmian w nadchodzącej przyszłości. Z okazji jubileuszu redakcja podsumowuje też 10 lat istnienia magazynu.

Bohaterką okładki 100. numeru jest Venus z Milo z obrazu Sandra Botticelliego – symbol piękna, który inspiruje redakcję magazynu w rozmowach o sztuce, muzyce, książkach, przyrodzie i ludziach. Bohaterką pierwszego wydania jest natomiast aktorka Anna Mucha, z którą redaktor naczelna magazynu Ewa Wieczorek rozmawia po 10 latach o zmianach, jakie przez ten czas nastąpiły w jej życiu.

Na łamach październikowego wydania czytelnicy znajdą publikacje poświęcone rozważaniom o przyszłości – jak bardzo kwarantanna i COVID-19 zmienią nasze przyzwyczajenia i jak już teraz dystans wywołany pandemią wpływa na modę, architekturę czy nastroje społeczne. Temat ten dominuje m.in. w rozmowie Violetty Szostak z filozofem Piotrem Augustyniakiem. Oprócz tego w numerze miesięcznika jest więcej niezwykłych rozmów, w tym m.in. wywiad Michała Nogasia z małżeństwem pisarzy Agnetą Pleijel i Maciejem Zarembą Bielawskim o rzeczach, których normalnie nie mówi się ludziom; wywiad Mai Staniszewskiej z Janem Holubkiem – reżyserem filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, długo wyczekiwanej produkcji, która właśnie trafiła do kin.

Na łamach magazynu znalazły się również rekomendacje nowości książkowych, filmowych czy muzycznych na październik, artykuły i wywiady dotyczące psychologii, zdrowia, designu czy lingwistyki oraz przegląd trendów w modzie na sezon jesień/zima 2020.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.