Nowy katalog „Auto Świata”

Ukazał się nowy katalog „Auto Świata” – „Samochody używane do 50 tys. złotych” (Ringier Axel Springer Polska). Na 132 stronach, redakcja prezentuje ponad 150 modeli samochodów używanych od najtańszych, za kilka tysięcy złotych, do tych, na które trzeba wydać 50 tys. zł. Katalog jest dostępny w punktach sprzedaży prasy i na stacjach benzynowych.

– W nowym katalogu każdy znajdzie samochód odpowiedni do swoich możliwości finansowych i oczekiwań związanych z wielkością czy rodzajem nadwozia lub silnika. Nasi specjaliści od aut używanych wybrali i zaprezentowali w katalogu modele i wersje najbardziej trwałe i niezawodne, takie które warto kupić – mówi Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny tygodnika Auto Świat.

Poza prezentacją samochodów, w katalogu znalazło się również wiele przydatnych porad eksploatacyjnych: jak dbać o silnik, kiedy warto go naprawiać, a kiedy wymienić na inny i co się bardziej opłaca. Redakcja przedstawia kilkanaście samochodów z silnikami benzynowymi z turbodoładowaniem, które warto kupić oraz tych, które mogą przysporzyć kłopotów. W katalogu prezentowane są również testy opon zimowych i żarówek H7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.