„Samoloty” – nowe czasopismo dla chłopców

12 Sie 2013 | opublikował | Kategoria: Najnowsze

Samoloty_okładka dwumiesięcznika

Dwumiesięcznik „Samoloty” poszerzy 14 sierpnia br. portfolio czasopism Egmont Polska. Pismo będzie dostępne w sprzedaży na dzień przed premierą kinową filmu, wyprodukowanego w formacie 3D przez The Walt Disney Pictures, o tym samym tytule. Magazyn skierowany jest do chłopców w wieku od 3 do 6 lat.

Czasopismo „Samoloty” oparte jest na filmie animowanym. W każdym numerze będą obecni bohaterowie filmu, jak Dusty Popylacz. Historia filmowa o sile charakteru, odwadze i przyjaźni, która pomaga wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne to treści również dostępne na stronach magazynu. Samo pismo wypełniają rozmaite zabawy, gry, zagadki tematyczne, a także podniebne opowieści w postaci komiksu. Mali czytelnicy na kartkach pisma mogą rozwijać umiejętności liczenia, rozpoznawania wzorów, kształtów, wielkości i odległości.

Czasopismo utrzymane jest w nowoczesnej, przejrzystej i dynamicznej szacie graficznej, przyjaznej młodemu czytelnikowi. Wśród dodatków dołączanych do każdego wydania będą wyjątkowe prezenty – modele samolotów. W pierwszym numerze jest to samolot Dusty.

Na rynku pierwszy numer będzie dostępny od 14 sierpnia, a cena egzemplarza wraz z prezentem wyniesie 9,99 zł.

Tagi: ,

3 komentarze
Dodaj komentarz »

  1. a kiedy nastempny
    numer

  2. 10 października 2013

  3. 2 numer z Kapitanem

Dodaj komentarz