Prasowe kolekcje prosto z sieci

Wielu klientów sklepów i kiosków jest fanami prasowych kolekcji filmów, muzyki i książek. Kiedy nie mogą kupić tytułu, na którym im szczególnie zależy, bo wyczerpał się jego nakład, kontynuują poszukiwania  w sieci. Sklep internetowy kolporter.pl przygotował dla nich specjalną ofertę – w dziale „Kolekcje i dodatki” dostępnych jest około 1300 filmów, płyt i książek z najpopularniejszych kolekcji.

– Zawsze uważnie słuchamy opinii naszych klientów – mówi Robert Sołkiewicz, pełnomocnik zarządu Kolportera e-biznes. – Wielu z nich pytało nas o możliwość zakupu filmów, płyt i książek, które były wcześniej sprzedawane z gazetami. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć specjalny dział w sklepie kolporter.pl. To dla wielu osób bardzo wygodne rozwiązanie, bo zgodnie z decyzjami wydawców poszczególne części kolekcji są dostępne w tradycyjnej sprzedaży tylko przez określony czas, a w Internecie mamy je w swojej ofercie non stop.

Wirtualna półka  sklepu kolporter.pl z kolekcjami wydawców prasowych jest największą w Polsce. Oprócz ogólnego podziału na filmy, książki i muzykę w dziale „Kolekcje” dostępne są pozycje polecane przez największe tytuły prasowe: „Fakt”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Newsweek”, „Komputer Świat”, „Auto Świat”, „Gazetę Wyborczą”.

W bogatej ofercie kolekcji filmowych można znaleźć nie tylko nowości, ale także wiele klasycznych kinowych pozycji: westerny, musicale, filmy sensacyjne, wojenne obyczajowe, science fiction i bajki.

– Wśród filmów największym powodzeniem cieszą się westerny, najbardziej popularne na dziś tytuły to „Dobry, Zły i Brzydki” i „Buth Cassidy i Sundance Kid” – stwierdza R. Sołkiewicz. – Najchętniej kupowane pozycje książkowe to przede wszystkim sagi, takie jak „Córka morza”.

Klienci sklepu kolporter.pl kupują też znacznie ambitniejsze pozycje – na przykład serię „Balet i taniec” z klasycznymi inscenizacjami Teatru Bolszoj, Teatru Maryjskiego, Baletu Opery Paryskiej, teatru tańca Sashy Waltz, Maguy Marin czy Matsa Eka (Carmen). Zaletą kolekcji jest to, że każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę zawierającą kompendium wiedzy z dziedziny baletu i tańca, czyli skróconą lekcję historii dla każdego, oraz omówienia i eseje poświęcone kompozytorom, choreografom i ich inscenizacjom.

Wśród nowości można znaleźć m.in. świetny musical „Spacer po linie”, klasyczny film sensacyjny „Polowanie na Czerwony Październik” czy poruszający film wojenny „Ślicznotka z Memphis”. – Liczba kolekcji w naszym sklepie cały czas rośnie – podkreśla Robert Sołkiewicz.

Maciej Topolski

„Nasz Kolporter”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.