Wygrała milion punktów PAYBACK

Urszula Gądek z Olkusza wygrała milion punktów PAYBACK – nagrodę główną w loterii promocyjnej „Zostań Milionerem PAYBACK”, która była prowadzona w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press od listopada 2011 r. do końca stycznia br.

Klienci dokonujący zakupów w salonikach, a posiadający zarejestrowaną kartę Programu Bonusowego PAYBACK, za każde wydane 2 złote otrzymywali jeden punkt PAYBACK. Klienci mogli również zdobywać większą liczbę punktów w regularnych akcjach promocyjnych z punktami PAYBACK, np. 3 razy więcej punktów za zakup prasy. Zarówno punkty promocyjne, jak i podstawowe traktowane były jako losy, biorące później udział w losowaniu. Losowanie wskazało, że to Urszula Gądek otrzyma milion punktów PAYBACK.

– Nigdy niczego nie wygrałam, więc kiedy otrzymałam informację z Kolportera, że to dla mnie jest główna nagroda, długo nie mogłam uwierzyć – opowiada Urszula Gądek. – W saloniku prasowym często robię zakupy, ponieważ jest na moim osiedlu, zwykle biorę prasę. Na co zamienię milion punktów? W pierwszej kolejności na laptopa, bo stary mi się zepsuł, a potem na inne nagrody – mam dwa lata, żeby się zastanowić, co wybrać.

Uroczystość przekazania symbolicznego czeku z milionem  punktów odbyła się w olkuskim saloniku przy placu Konstytucji 3 Maja. Nagrodę zwyciężczyni wręczyli wiceprezes Kolportera Mateusz Wiśniewski oraz przedstawiciel PAYBACK Tomasz Pietrzak. Regulamin konkursu przewidywał nagrodę dla partnera Kolportera prowadzącego salonik, w którym zakupu dokonał laureat loterii. Dlatego z czeku na 1000 zł mogła się cieszyć również partnerka Kolportera, Elżbieta Cebo.

Na zdjęciu: Urszula Gądek odbiera czek na milion punktów od wiceprezesa Kolportera Mateusza Wiśniewskiego (z lewej) i przedstawiciela PAYBACK Tomasza Pierzaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.