„Pani” z dodatkiem „Medycyna estetyczna”

Najnowsze wydanie miesięcznika „Pani” (11/2020, wydawnictwo Bauer) – już w sprzedaży – dostępne jest w dwóch mutacjach: za 8,99 zł  i z dodatkiem kosmetycznym (pilingującymi żelami do kąpieli i pod prysznic firmy Bielenda) za 8,98 zł. Do numeru dołączony jest specjalny dodatek „Medycyna estetyczna”.

Dodatek zawiera informacje o nowościach, premierowych urządzeniach pojawiających się w gabinetach, a przede wszystkim o rzeczywistych efektach, których można spodziewać się po danym zabiegu. Na trzydziestu stronach znalazł się wyczerpujący przegląd najlepszych zabiegów dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce.

Bohaterką z okładki listopadowego numeru „Pani” jest Danuta Stenka. W numerze znajdują się też m.in. rozmowy z seksuologiem profesorem Zbigniewem Izdebskim  oraz powracającymi z Festiwalu Wenecji Małgorzatą Szumowską i Michałem Englertem. Ewę Demarczyk wspominają jej biografki. Wart polecenia jest też fascynujący portret pisarki i wydawcy Moniki Sznajderman. W cyklu „Partnerzy” wystąpią Magdalena Lamparska i Bartek Osumek.

W tym numerze „Pani” uwagę zwracają tematy psychologiczne: wywiad o tym, jak pozwolić odejść dziecku w dorosłość czy tekst poświęcony zjawisku Instadepresji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.