Grudniowe „Cztery Kąty” na święta

cztery-katy-12-2016

153 pomysły na magiczne święta, sposoby na przeniesienie fotografii na tapetę, tkaninę i szkło, zestawienia mebli z różnych epok, przykłady polskich mieszkań pełnych inspiracji oraz dodatek specjalny z 65 propozycjami wspaniałych prezentów świątecznych – to wszystko znajdzie się w najnowszym, grudniowym wydaniu miesięcznika „Cztery Kąty”, które ukaże się w poniedziałek, 14 listopada br.

W numerze redakcja zaprezentuje wnętrza w wiekowej kamienicy, mieszkanie pełne żywych kolorów oraz zaaranżowane w szykownym nowojorskim stylu, a także 37,5 m2 po przebudowie. Czytelnicy dowiedzą się, jak przygotować efektowne ozdoby świąteczne, jak wybrać przydatne akcesoria do wypieków oraz najlepszy ekspres ciśnieniowy do kawy.

W specjalnym dodatku „Idą święta” czytelnicy znajdą 65 pomysłów na niebanalne gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. Redakcja podzieli się również sprawdzonymi przepisami na wigilijne potrawy i podpowie, jak udekorować mieszkanie w tym magicznym czasie.

Grudniowe wydanie „Czterech Kątów” pojawi się na rynku w poniedziałek, 14 listopada br. W numerze znajdzie się ponad 70 kuponów uprawniających do zniżek do -70% w ponad 750 sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce podczas wielkiego „Weekendu Zniżek” w dniach 26-27 listopada br.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.