Nowy zmieniony „Świat Kobiety”

Ukazało się nowe zmienione wydanie miesięcznika „Świat Kobiety” (Wydawnictwo Bauer). Pismo zyskało dynamiczny, przejrzysty layout, nowocześniejszy sposób prezentowania treści oraz nowe działy i rubryki. Wydanie lutowe dostępne jest w wersji podstawowej w cenie promocyjnej 1,99 zł oraz w wersji z książką kulinarną w cenie 5,99 zł.

Zmiany uwzględniają inne zachowania i nowe potrzeby kobiet rozpoznane w trakcie badań przeprowadzonych wśród czytelniczek prasy poradnikowej i rozrywkowej w nowej, pandemicznej rzeczywistości.

W lutowym numerze wprowadzony został felieton „Od serca”, w którym co miesiąc inna zaproszona przez redakcję autorka (ekspertka, pisarka, dziennikarka, blogerka) porusza inspirujący i dodający otuchy temat. W tym wydaniu pisarka Małgorzata Kalicińska udowadnia, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno.

Innym nowym działem jest „Smacznie i zdrowo!”, w którym połączone zostały tematy poświęcone zdrowszemu odżywianiu: dietom, wypiekom w wersji fit, a także zdrowej żywności, o której pisze Katarzyna Bosacka.

Nowymi rubrykami w modzie są: „Jak to nosić” przeznaczona dla pań plus size oraz „Modowe dylematy”, w której stylista doradza w zakresie wyboru produktów najlepszych pod względem jakości i ceny oraz dopasowania do sylwetki i posiadanej garderoby.

Dział Uroda uzupełniła rubryka konsumencka „Dobry wybór”, w której oceniane są kosmetyki – w tym wydaniu odżywki do paznokci, a także rubryka poświęcona produktom naturalnym.

Nowością w dziale Zdrowie jest „O tym się mówi”, w którym poruszane są najbardziej aktualne, budzące wątpliwości tematy – w tym wydaniu o tym, kogo dotyczą powikłania po Covid-19, a także „Domowa klinika”, w której lekarze i specjaliści, w formie odpowiedzi na listy, mówią jak sobie radzić w sytuacji utrudnionego dostępu do opieki medycznej.

Dział Kuchnia uzupełniła praktyczna rubryka „Gotuj raz na 4 dni”, a dział Psychologia został wzbogacony o pozycję „Liczy się rodzina”. W numerze znaleźć można również 10-stronicowy poradnik dla domu, a bohaterką okładki lutowego wydania jest aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Źródło: Bauer Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.