Nowe propozycje wydawnicze Agory

Numer specjalny „Poradnika Domowego” pt. „Po prostu slim – 15 diet odchudzających”, specjalne wydanie miesięcznika „Dziecko” pt. „Niemowlę” oraz książka „Rodzinny poradnik medyczny” – to nowe propozycje dla czytelników przygotowane przez zespoły magazynów Agory.

Wydanie „Po prostu slim – 15 diet odchudzających” krok po kroku pomoże przejść przez proces odchudzania – od decyzji, ile należy schudnąć, przez przygotowania do planowania i wspomagania diety. Numer prezentuje również najpopularniejsze rodzaje diet odchudzających wraz z przykładowym jadłospisem i tabelami kalorii, artykuły o mitach na temat odchudzania oraz podpowiedzi, jakie niskokaloryczne słodkości pomogą zachować szczupłą sylwetkę i jak uniknąć pułapek związanych z redukcją wagi. Magazyn powstał we współpracy z serwisem Odwazsie.pl

„Po prostu slim – 15 diet odchudzających” liczy 90 stron i kosztuje 5,99 zł.

Specjalne wydanie miesięcznika „Dziecko” pt. „Niemowlę” powstało z myślą o młodych rodzicach, którzy w tych pierwszych dniach i miesiącach potrzebują szczególnego wsparcia. W wydaniu przedstawiony został rozwój dziecka miesiąc po miesiącu, poruszając zagadnienia rozwojowe, psychologiczne i wychowawcze; zawiera też ono praktyczne informacje i podpowiedzi dotyczące pielęgnacji, diety, ochrony zdrowia oraz wychowania niemowlęcia.

Numer specjalny wzbogacą prezentacje butików z ubrankami, zabawkami, akcesoriami do karmienia i przydatnymi sprzętami, a także przepisy na dania dla niemowląt.

Wydanie liczy 92 strony i kosztuje 5,99 zł.

„Rodzinny poradnik medyczny” opisuje 535 sposobów na 103 dolegliwości. Książka podpowiada, jak radzić sobie z najpopularniejszymi problemami zdrowotnymi zanim trafimy do lekarza. Tom, wydany w twardej oprawie i zawierający 152 strony, jest dostępny w cenie 34,90 zł.

Nowe propozycje czasopism Agory są dostępne m.in. w salonikach prasowych Kolportera.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.