Na pomoc Ukrainie

W sprzedaży jest nowy numer miesięcznika „Twój Styl” (wyd. Bauer) w cenie 8,99 zł. 10% przychodu ze sprzedaży każdego egzemplarza „Twojego Stylu” nr 4/ (tj. wydania z kuponami rabatowymi) oraz 10% przychodu z transakcji na swoim portalu stylowezakupy.pl, zostanie przekazane na pomoc dla Ukrainy.

Akcja „Stylowe Zakupy” rozpocznie się 8 kwietnia i potrwa 6 dni zarówno w sklepach stacjonarnych, internetowych i punktach usługowych ponad 370 marek z rabatami aż do 50%.

„Twój Styl” zmienia się zgodnie z życzeniami czytelniczek i dlatego, od wydania kwietniowego,  wprowadza nowe formaty. Najważniejsze z nich to:

– „W stronę dobra” – w każdym numerze – wywiad z autorytetem, porządkujący system wartości. W wydaniu kwietniowym: rozmowa z księdzem Andrzejem Kobylińskim „Czas nadziei”,

– „Reportaż psychologiczny”, materiał o ludzkich postawach, wyborach życiowych z silną podbudową emocjonalną, jaki pierwszy: „Wystarczy być” o towarzyszeniu bliskim osobom w chorobie.

– Nowa odsłona lubianego przez czytelniczki Raportu. W wydaniu kwietniowym to „Nie uratuję Ziemi, ale…” o lokalnych kobiecych inicjatywach ekologicznych, które dają poczucie, że każdy, na swoją miarę, może pomóc naturze.

Wiele zmian i nowości pojawia się od teraz w dziale Psychologia:

– Nowy format „Akademia uczuć” – materiały wyjaśniające istotę takich emocji jak „złość”, „zazdrość”, „tęsknota”, „przyjemność” itd.

– Nowy format: Sztuka życia” wg Ewy Woydyłło – dwukolumnowa rozmowa o umiejętności dokonywania wyborów życiowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.