Miesięcznik „Dziecko” z filmowym hitem

dziecko 9 2013

Od piątku 9 sierpnia br. będzie można kupić wrześniowe wydanie magazynu „Dziecko” razem z DVD z popularnym filmem animowanym „Potwory i spółka”. Nowy numer miesięcznika zawiera specjalny dodatek „Idziemy do przedszkola!” z poradami dla rodziców dzieci, które zaczynają w tym roku edukację przedszkolną.

W 16-stronicowym zeszycie „Idziemy do przedszkola!” dołączonym do miesięcznika znajdują się artykuły o tym, jak przygotować dziecko do debiutu w przedszkolu i jak mu pomóc w adaptacji, a także jak reagować przy pierwszym kryzysie i jak wzmocnić odporność przedszkolaka.

Tematem numeru w nowym wydaniu „Dziecka” jest urządzanie kącika dla niemowlęcia i pokoju dla malucha. Magazyn prezentuje propozycje oryginalnych stylizacji, pomysłowe rozwiązania i meble, będące jednocześnie zabawkami. Oprócz tego czytelnicy wrześniowego „Dziecka” poznają sposoby na kąpiel malucha, który odmawia mycia i buntuje się przed zamoczeniem głowy oraz wybór pomysłowych zabawek i akcesoriów ułatwiających kąpiel. W numerze również przepisy na dania mleczne dla najmłodszych czyli porady, jak przemycać mleko i jego przetwory w daniach, które polubią nawet niejadki. Redaktorzy magazynu piszą też o alergiach – wszystko na temat odczulania: kiedy można je przeprowadzić, komu jest szczególnie wskazane i jak wygląda terapia. W tym miesiącu ukaże się także ciekawy tekst o baby bluesie czyli obniżeniu nastroju u mamy po porodzie.

Nowe wydanie „Dziecka” ukaże się w sprzedaży 9 sierpnia br. Będzie je można kupić razem z DVD z filmem animowanym „Potwory i spółka” (w cenie 19,99 zł) lub w wersji podstawowej (1,50 zł).

Filmowy hit „Potwory i spółka”, wyprodukowany przez wytwórnię Pixar i Disney, to pierwsza z przygód potworów żyjących w Monstropolis – opowieść o małej dziewczynce, która trafia do fabryki potworów. Okazuje się, że nie są one tak straszne, na jakie wyglądają i bardziej się jej boją niż ona ich. Na ekranach kin można obecnie oglądać prequel tej animacji zatytułowany „Uniwersytet Potworny”.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.