Metamorfoza magazynu o grach

Na rynek trafiło najnowsze wydanie magazynu o grach „Komputer Świat GRY EXTRA” z portfolio Ringier Axel Springer Polska. Tytuł przeszedł całkowitą metamorfozę – zmieniła się objętość pisma, jego layout i logo.

Najnowszy numer magazynu liczy 76 stron, co oznacza prawie pięciokrotne zwiększenie objętości w stosunku do poprzednich 16-stronicowych wydań. „Komputer Świat GRY EXTRA” zyskał nowe logo i odmieniony layout. Relaunch objął sposób łamania magazynu, który stał się nowocześniejszy i bardziej dynamiczny, a jednocześnie uporządkowany. W numerze pojawiły się nowe czcionki i wiele wysokiej jakości materiałów graficznych, ilustrujących teksty. Wydanie wyróżnia też grubsza, lakierowana okładka i klejony grzbiet.

Nowy numer „Komputer Świat GRY EXTRA” został w całości poświęcony kultowej serii Resident Evil. Wydanie zawiera obszerny test Resident Evil: Operation Raccoon City, poradnik do gry, raport o historii cyklu, zapowiedź Resident Evil 6, a także inspirowane grami opowiadanie znanego pisarza fantasy Marcina Mortki. W wydaniu pojawiły się też nowe działy, m.in. „Fun” przedstawiający gry od zabawniejszej strony, a także „Galeria” z materiałami graficznymi prezentującymi bohaterów gry.

Najnowszy „Komputer Świat GRY Extra” dostępny jest w cenie 9,90 zł (wydanie bez płyty).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.