„Komputer Świat” z dodatkiem o sieci 5G

W sprzedaży ukazało się nowe wydanie miesięcznika „Komputer Świat” (Ringier Axel Springer Polska) z 16-stronicowym dodatkiem na temat sieci 5G. W publikacji znalazły się informacje o tym, jak działa sieć piątej generacji oraz jakie niesie korzyści. Redakcja rozprawia się również z mitami na temat 5G.

Materiały zostały przygotowane z wykorzystaniem badań, dostępnej wiedzy naukowej oraz własnych doświadczeń zebranych podczas korzystania z sieci piątej generacji. Redakcja Komputer Świata sprawdziła jej działanie również w praktyce, przeprowadzając szereg pomiarów szybkości na terenie Warszawy. Dodatek powstał we współpracy z operatorem sieci komórkowej Plus.

Redakcja przygotowała również praktyczne porady dla użytkowników Microsoft Teams. W ramach testów, Redakcja przedstawia także modele chińskich marek Oppo i Xiaomi, słuchawki z aktywną redukcją szumów oraz inteligentne rolety okienne wprowadzone przez szwedzką sieć sklepów IKEA.

„Komputer Świat” 7/2020 jest dostępny w cenie 13,90 zł (wydanie główne, dodatek specjalny oraz płyta DVD z trzema wersjami Linuksa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.