„Komputer Świat” świętuje 15. urodziny

komputer swiat logo

W najbliższy poniedziałek, 7 października, ukaże się urodzinowy numer „Komputer Świata”. W ciągu ostatnich 15 lat tytuł zmienił się z dwutygodnika, skupionego na praktycznym korzystaniu z komputera, w informacyjny ekosystem, który dostarcza wiedzę o dynamicznie zmieniającym się świecie nowych technologii.

W 1998 roku “Komputer Świat” zaczynał jako magazyn informujący o ważnych dla użytkowników komputerów wydarzeniach i trendach, a dzisiaj to cała grupa różnorodnych produktów skupionych pod jedną marką.

– Kilkanaście miesięcy temu „Komputer Świat” stał się uczestnikiem rewolucji. Nowy layout i układ treści, zastąpienie płyty znacznie nowocześniejszą i wygodniejszą aplikacją KŚ+, darmowe e-wydania – wszystko to sprawiło, że „Komputer Świat” zmienił się w nowoczesny magazyn i stał się bez wątpienia liderem wśród prasy komputerowej” – mówi Paweł Paczuski, dyrektor zarządzający marką i redaktor naczelny.

W urodzinowym numerze czytelnicy “Komputer Świata” znajdą wiele atrakcji:

– Płytę Ratunkową 2014, którą w szufladzie powinien mieć każdy użytkownik komputera. Można z niej uruchomić komputer w razie awarii I, korzystając ze zgromadzonych na niej narzędzi, kilkoma kliknięciami przywrócić komputer do pełnej sprawności,

– dodatkowe 36-stron dla fanów nowych technologii w samochodach,

– zestaw 15 wyjątkowych poradników przydatnych dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać swój komputer – łącznie 78 dodatkowych stron.

Ponadto redakcja „Komputer Świata” przygotowała dla swoich czytelników konkurs urodzinowy, w którym jest do wygrania ponad 100 nagród.

(Na podstawie informacji Ringier Axel Springer)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.