Kolekcja kart z piłkarzami Bundesligi

MABL2014 Starterpack 3D Poland Merged

Wydawnictwo Media Service Zawada wprowadziło na rynek nową serię Match Attax Bundesliga – w ramach kolekcji ukazał się „Przewodnik kolekcjonera” oraz karty kolekcjonerskie.

Na emocjonujący sezon piłkarski 2013/2014 składają się aż  324 karty z wizerunkami zawodników niemieckiej ligi. Na kartach znaleźli się tak znakomici gracze jak Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski, Franck Ribéry, Thomas Müller.  Dodatkową atrakcją kolekcji  jest 36 kart z godłami klubów – po jednej dla każdej drużyny Bundesligi oraz dwie karty z zawodnikami z każdej drużyny 2. Bundesligi.  Karty umieszczone są w kolorowych saszetkach z wizerunkami pięciu zawodników – każda saszetka zawiera 5 kart do grania, kolekcjonowania i wymieniania się.

Równocześnie z kartami ukazał się „Przewodnik kolekcjonera MATCH ATTAX”. To superzestaw startowy, który ułatwia skompletowanie własnej drużyny marzeń. W przewodniku znajduje się segregator na całą kolekcję kart, a także plansza nowej oficjalnej gry Bundesligi, saszetka z pięcioma wspaniałymi kartami do gry oraz unikalna karta z limitowanej edycji z wizerunkiem Jakuba Błaszczykowskiego – wyjątkowego piłkarza Borussii Dortmund.

 

Cena „Przewodnika kolekcjonera” – 29,99 zł.

Cena saszetki z pięcioma kartami – 4 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.