Kolporter (znów) S.A.

Spółka Kolporter Sieci Handlowe sp. z o.o. przekształciła się w Kolporter S.A. –  25.02.2011 postanowił  Sąd Rejonowy w Kielcach. Tym samym spółka zrealizowała kolejny krok w kierunku debiutu giełdowego.

Przypomnijmy, w grudniu 2010 roku doszło do połączenia spółek Kolporter Sieci Handlowe sp. z o.o., Kolporter Service S.A. oraz Kolporter D.P. sp. z o.o. W wyniku fuzji firma Kolporter Sieci Handlowe sp. z o.o. przejęła wszelkie prawa i obowiązki Kolportera DP i Kolportera Service w tym dotyczące dostaw prasy i towarów FMCG. Dzięki połączeniu Kolporter Sieci Handlowe stał się jedną z największych firm dystrybucyjnych w kraju.
Przekształcenia Kolportera Sieci Handlowe sp. z o.o. w spółkę akcyjną Kolporter S.A. to kolejny etap realizacji strategii firmy, zakładającej debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych we wrześniu 2011 roku i aktywne uczestnictwo w procesie konsolidacji rynku FMCG.
– Zmiana nazwy nie niesie za sobą konieczności podpisywania aneksów do obowiązujących umów. Wszystkie dotychczasowe numery telefonów i adresy siedzib oddziałów terenowych firmy są aktualne. Wymagane jest jedynie uwzględnienie nowych danych na dokumentach księgowych i w korespondencji – informuje Grzegorz Maciągowski, rzecznik prasowy spółki

Aktualne dane spółki:
Kolporter S.A., Siedziba i adres: 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 61
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy,
nr KRS: 0000379450, kapitał zakładowy: 4 550 000,00zł, NIP 9591452482, REGON: 291770790

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.