Joanna Majstrak na okładce „Playboya”

playboy 04 2013

Seriale „M jak miłość”, „Instynkt”, „Usta Usta” i film „Bez wstydu”. Już same tytuły obrazów, w których wystąpiła układają się w erotyczne skojarzenia. A podczas sesji dla „Playboya” Joanna Majstrak poczyna sobie jeszcze śmielej, co można zobaczyć w kwietniowym wydaniu magazynu, które jest już w sprzedaży.

W kwietniowym numerze „Playboya” także:

Wywiad:

•    Mirosław Baka

Wywiad z dyżurnym twardzielem polskiego kina, w którym okazuje się przede wszystkim facetem pełnym dystansu, przede wszystkim do kariery i siebie samego.

Profil:

•    Snoop Dogg

Groziło mu więzienie, a stał się jedną z czołowych gwiazd hiphopu, przypominamy burzliwą drogę na szczyt i najnowszych wcieleniu gwiazdy, które właśnie ujawnił: flirt z muzyką reggae.

Geniusze ekstremalni

•    Raport o najbardziej radykalnych bohaterach sportów ekstremalnych, ich wyczynach przekraczających kolejne granice ludzkiej wydolności i niebezpiecznym uzależnieniu od adrenaliny.

Najlepsze filmowe pościgi

•    10 samochodów, które okazały się ważniejsze od filmowych bohaterów i kulisy kręcenia ich wyczynów.

Wybierz najpiękniejszą!

•    Przypominamy 12 playmates, które prezentowaliśmy na łamach 2012 roku i zapraszamy czytelników do wyboru najpiękniejszej z nich, która pojawi się w okładkowej sesji w jednym z wakacyjnych numerów PLAYBOYA.

(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.