Grudniowy numer „Wysokich Obcasów Extra”

woekstra12_2013

Najnowszy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukaże się na rynku 5 grudnia 2013 r. Można go kupić także z filmem DVD „Wielki Gatsby”.

Jarosław Mikołajewski opowiada w nim o Orianie Fallaci; filozof i historyk idei, Marcin Król, zastanawia się, po co ludziom polityka; psycholog Agnieszka Stein pisze o dziecku idealnym, a tancerz i choreograf Leszek Bzdyl mówi o tym, co komunikują nasze ciała i czy taniec uwalnia od kompleksów.

Wydanie będzie również do kupienia z filmem DVD „Wielki Gatsby” w reż. Baza Luhrmanna z Leonardem Di Caprio, Carey Mulligan i Tobeyem Maguire. Wydanie dostępne jest też w wersji cyfrowej na Publio.pl, w App Store, Amazon Apps oraz Google Play.

Grudniowe „Wysokie Obcasy Extra” przygotowały również dla swoich czytelniczek i czytelników tekst o siostrze Małgorzacie Chmielewskiej, która opowiada o macierzyństwie z wyboru, pomaganiu, wspólnocie i życiu zwyczajnej świętej, która czasami powinna być szalona. W numerze znajdą się też teksty o świętach w Skandynawii i tradycyjnym wigilijnym oglądaniu Kaczora Donalda, o żonach z Rublowki, Bridget Jones i dobrych manierach.

„Wysokie Obcasy Extra” można kupić za 7,99 zł lub 29,99 zł – za magazyn z dodatkiem filmu „Wielki Gatsby”.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.