„Gala” z kuponami rabatowymi

gala 1 05 2015

Najnowszy numer „Gali” ukazał się z kuponami rabatowymi. Gwiazdą okładki jest Omenaa Mensah, prezenterka pogody z TVN.

Omenaa Mensah żyje na wysokich obrotach. Od dziecka musiała znosić rasistowskie komentarze. Karierę zaczynała jako prowadząca program erotyczny, ale nie wstydzi się tego. Od roku jest singielką. Rozstała się z mężem, bo małżeństwo przestało ją inspirować do działania. Sama wychowuje córkę, prowadzi fundację i pisze książki.

„Gala” w tym wydaniu rozmawia również z ANDRZEJEM SARAMONOWICZEM, który opowiada o kobietach, mężczyznach, dzieciach oraz wszystkim, co ich łączy i dzieli. Gala pisze również o DASZY ŻUKOWEJ – dziewczynie rosyjskiego oligarchy ROMANA ABRAMOWICZA, kolekcjonerce dzieł sztuki i bizneswoman.

Redakcja zabiera czytelników w podróż do Saint-Tropez, w dziale mody prezentuje najmodniejsze w tym sezonie kolorowe buty – szpilki i sneakersy, a w dziale urody przedstawia nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, którym poddały się polskie gwiazdy.

„Gala” w ramach Narodowych Dni Glamour zaprasza czytelników na weekend zakupów w dniach 16-17 maja z kuponami rabatowymi opublikowanymi w tym wydaniu.

Na podstawie informacji Burda Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.