Filmy na każdą okazję

Wydawnictwo Polskie Media Amer.Com rozpoczęło swą działalność w 1993 roku od edycji tygodników o tematyce rozrywkowo–poradnikowej. Z roku na rok stopniowo powiększało swoją ofertę.
Do sztandarowych tytułów wydawnictwa należały: „Życie Świata”, „Wielka Encyklopedia Polonica” czy „Kolekcja Dobrej Kuchni”.

– W ostatnich latach nawiązaliśmy współpracę z wieloma zagranicznymi firmami, jak np. BBC, Granada, Universal, RAI – posiadającymi prawa do najlepszych seriali i filmów fabularnych, co zaowocowało wypuszczeniem na rynek kilkunastu nowych produktów, gdzie dodatkiem jest płyta DVD, pozycjonując nasze wydawnictwo w czołówce tego segmentu rynku wydawniczego w Polsce – mówi Dariusz Walenczewski, pełnomocnik zarządu Amer.Com. Do aktualnych przebojów rynkowych wydanych przez Amer.Com należą: • „Biblioteka Danielle Steel” – co dwa tygodnie prezentująca najpopularniejsze powieści niekwestionowanej królowej romansu, która czerpiąc pomysły z życia stała się największą gwiazdą literatury kobiecej, • „Kolekcja Danielle Steel” – składająca się z czasopisma oraz filmu DVD nakręconego na podstawie bestsellerów Danielle Steel. W rolach głównych występują gwiazdy filmowe, takie jak jak: Nastassja Kinski, Michael York, Christopher Plummer czy Barry Bostwick, • „TV Okey” – 68-stronicowy przewodnik telewizyjny, zawierający aktualne tygodniowe programy 89 stacji telewizyjnych, do każdego numeru dołączana jest płyta DVD z kolejnymi odcinkami popularnego serialu „Drużyna A”, • Kolekcja „Przystanek Alaska” – ukazująca się co dwa tygodnie, gdzie oprócz ciekawostek z planu zdjęciowego zawiera płytę DVD z odcinkami tego kultowego serialu. Kolekcja obejmuje wszystkie 110 odcinków na 55 płytach DVD, • „Columbo” – zmięty prochowiec, cygaro i niepokojące szklane oko sprawiły, że bohater zagościł w wyobraźni widzów na wiele lat. Kultowy już dzisiaj serial kryminalny ma na swoim koncie wiele nagród, rekord popularności, a do jego sławy przyczynił się m.in. Steven Spielberg. Gościnnie w produkcji wystąpili John Cassavetes, Leslie Nielsen i Martin Sheen, a wielu aktorów właśnie od „Columbo” rozpoczynało swoją karierę (m.in. Kim Cattrall, gwiazda „Seksu w wielkim mieście”). W roli jednego z najbardziej znanych detektywów na świecie wystąpił legendarny aktor Peter Falk. Każdy numer składa się z płyty z serialem „Porucznik Columbo” oraz czasopisma, zawierającego ciekawe informacje związane z odcinkiem oraz aktorami. Kolekcja obejmuje wszystkie 70 odcinków serialu, • „Wielcy Detektywi – Monk” – dwutygodnik, każdy numer zawiera płytę z serialem oraz czasopismo, zawierające ciekawe informacje związane z prezentowanym odcinkiem oraz aktorami. To doskonała rozrywka również dla tych, którzy już poznali i polubili oryginalnego detektywa, bo serial jest połączeniem misternej intrygi kryminalnej, inteligentnego humoru i genialnej gry aktorskiej Tony’ego Shalhouba. Pełna kolekcja zawierać będzie wszystkie 92 odcinki na 72 płytach DVD. – W chwili obecnej w ofercie mamy kilkadziesiąt tytułów, a pełna lista znajduje się na www.amercom.com.pl – stwierdza D.Walenczewski. Firma posiada swoje oddziały i prowadzi działalność wydawniczą również w kilku krajach Europy – w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Rosji i na Węgrzech.

Oprac. MT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.