Dwunaste urodziny „Komputer Świata”

wutygodnik „Komputer Świat”, wydawany przez Axel Springer Polska, w poniedziałek 18 października obchodzi dwunaste urodziny. Z okazji jubileuszu magazyn ukazał się w zwiększonej objętości, z prezentem na DVD i konkursem dla czytelników.

Urodzinowy numer „Komputer Świata” liczy 100 stron, na których czytelnicy znajdą pierwszy w Polsce test nowych iPodów, ranking drukarek laserowych i poradnik, jak zbudować sieć multimedialną w nowoczesnym salonie. W magazynie pojawiło się również szczegółowe porównanie dwóch największych portali społecznościowych w Polsce i wskazówki dotyczące obsługi darmowego programu graficznego do obróbki zdjęć.

Do jubileuszowego wydania Komputer Świata dołączona jest płyta DVD z pakietem bezpieczeństwa G Data Internet Security 2011, obejmującym roczną licencję. Ponadto na płycie znajdą się pełne wersje trzech innych programów: NIHAO! Kurs języka chińskiego, Digital Secure Disk Windows 1,7 oraz Radio.fx Pro. Z okazji urodzin „Komputer Świat” organizuje także konkurs dla czytelników – quiz wiedzy, w którym pula nagród wynosi 65 tysięcy złotych. Urodzinowy numer kosztuje 7,50 zł.

Źródło: Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.