Cztery okładki „National Geographic Traveler”

traveler8_

Sierpniowe wydanie miesięcznika „National Geographic Traveler” ukazało się z czterema różnymi okładkami do wyboru. Okładki nawiązują do tematu numeru, którym jest fascynująca Polska. Numer trafił już na rynek.

Cztery okładki sierpniowego „National Geographic Traveler” prezentują: tatrzański szlak z Kasprowego Wierchu w stronę Czerwonych Wierchów, widok na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Pieniński Park Narodowy z panoramą zamku w Niedzicy oraz Stawa Młyny – znak nawigacyjny u wejścia do świnoujskiego portu.

W sierpniowym wydaniu redakcja przedstawia Polskę w trzech odsłonach: dla ciekawych, aktywnych i leniuchów. Polska dla ciekawych to propozycja dla osób zainteresowanych kulturą, historią i klimatami industrialnymi, które odnaleźć można np. w Chełmnie czy Bełchatowie. Polska dla aktywnych to Karkonosze i sześć innych miejsc, gdzie można uprawiać sporty mniej lub bardziej ekstremalne, takie jak kitesurfing czy off-road. Trzecia propozycja Polski dla leniuchów dedykowana jest podróżnikom spragnionym przyjemności i luksusów – redakcja poleca im m.in. Lubelski Szlak Wina i Miodu oraz festiwale muzyczne.

Na łamach magazynu trwa też 3 edycja plebiscytu 7 NOWYCH CUDÓW POLSKI. W lipcowym numerze ogłoszono 32 najciekawsze, a wciąż niewystarczająco znane miejsca w Polsce. Redakcja dodała też kategorię specjalną „Natura”. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w listopadowym wydaniu.

(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.