„CHIP” nie tylko do czytania

chip 11 2014

Ukazał się listopadowy numer magazynu „CHIP”, w którym nie tylko można przeczytać artykuły, ale też zobaczyć powiązane z nimi dodatkowe treści multimedialne. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu do magazynu technologii Tap2C. Od tego wydania miesięcznik nie będzie już wyłącznie do czytania, ale również do słuchania i oglądania.

Jedyne co trzeba zrobić, to uruchomić aplikację na smartfonie i skierować obiektyw aparatu na artykuł opatrzony jedną z czterech ikon Tap2C. Gdy na ekranie telefonu również pojawi się taki sam symbol, wystarczy go nacisnąć, by przejść do interaktywnych treści. Redakcja „CHIP-a” wzbogaciła artykuły o filmy, galerie zdjęć, materiały dźwiękowe i dodatkowe dokumenty, takie jak: dane produktów, wyniki testów czy rozszerzające wiedzę opracowania naukowe.

Oprócz tego w najnowszym wydaniu miesięcznika „CHIP” sympatycy nowych technologii mogą przeczytać o tym, jak płacić bezpiecznie za zakupy online. Prezentowane są nie tylko porady, ale również analiza, który z serwisów transakcyjnych oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Z najnowszego numeru dowiedzieć się można też wszystkiego o tym, jak odnaleźć zaginiony telefon. Nieważne, czy ukradziono nam smartfona, czy tylko wypadł nam z kieszeni w samochodzie. „CHIP” pokazuje, jak w awaryjnej sytuacji namierzyć komórkę, zablokować ją i usunąć z niej pliki.

W „CHIP-ie” 11/2014 znalazł się też praktyczny przewodnik pokazujący, jak każdego smartfona wyposażyć w moduł ładowania bezprzewodowego. Sa pokazane sposoby na szyfrowanie chmury tak, by nie wydostały się z niej żadne selfie, testy notebooków ze średniej półki w cenach od 1900 do 2900 zł, przegląd zegarków z GPS wspomagających trening, tajniki technologii WiFi MU-MIMO.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.