250. jubileuszowy numer „Elle” już w sprzedaży

elle 07 2015

Do sprzedaży trafił już jubileuszowy, lipcowy numer magazynu „Elle”. Gwiazdą okładki jest Magdalena Boczarska. Znana aktorka teatralna i filmowa, ikona stylu opowiada nam o swojej fascynacji modą i pragnieniu niezależności.

Lipcowe „Elle” ogłasza początek sezonu letnich wydarzeń kulturalnych. Poleca najlepsze koncerty, festiwale filmowe, teatralne i literackie, które mogą stać się hitem wakacji.

„Elle” pokazuje aktualne zjawiska współczesnej mody. Jako jedyne pismo na rynku rozmawia z Jolą Ludwin, mieszkającą w Londynie konstruktorką odzieży i projektantką, która przez kilka lat pracowała z Alexandrem McQueenem. W szczerym wywiadzie wspomina lata u boku mistrza. W lipcowym numerze Redakcja prezentuje wyjątkową sesję zdjęciową zwycięskiej kolekcji z drugiej edycji „Project Runway”.

Redakcja rozmawia też z wybitnymi postaciami kultury i mody. Swoją filozofią życiową, poczuciem humoru i doświadczeniami dzieli się z nami muzyk i performer Tymon Tymański.

W cyklu „Układ idealny” magazyn spotyka się z Gosią i Tomkiem Rygalikami. Wybitni designerzy, których projekty odnoszą sukcesy na całym świecie, opowiadają nam o tym, jak łączą życie prywatne z zawodowym.

W numerze także kompendium wiedzy na temat pielęgnacji urody latem: przewodnik po najlepszych letnich kosmetykach, zasady bezpiecznego opalania, przegląd zabiegów do przetestowania przed urlopem.

Do części nakładu lipcowego „Elle” został dołączona także woda termalna marki Avène.

(na podstawie informacji wydawnictwa Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.