„Sekrety Nauki” – nowy miesięcznik

Ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Sekrety Nauki” (wyd. G+J Polska). Jego nakład wynosi 190 000 egzemplarzy, a cena 4,99 zł. Strategicznym partnerem wspierającym nowy tytuł jest Discovery Channel.

Pierwszy numer „Sekretów Nauki” jest wydaniem w całości poświęconym najważniejszemu problemowi współczesnego świata – terroryzmowi. W numerze znalazły się materiały poświęcone m.in. cyber-zagrożeniom, terroryzmowi ekonomicznemu czy ekologicznemu. Począwszy od drugiego numeru, który ukaże się 17 października, materiały w magazynie będą podzielone na działy: Sekrety technologii, Sekrety motoryzacji, Sekrety człowieka, Sekrety cywilizacji, Niesamowita historia, Sekrety seksu, Sekrety medycyny, Sekrety przyrody, Zadziwiający świat oraz Fakty i mity. Każdy dział będzie otwierała sekcja: pytania i odpowiedzi.

„Sekrety Nauki” zawierają w całości polskie materiały. Misją miesięcznika jest przede wszystkim bawić czytelników, dostarczać im zaskakujących informacji, zachowując przy tym wiarygodność. Na łamach znajdą się newsy z takich dziedzin wiedzy, które nie pojawiają się zazwyczaj w naukowej prasie. To pismo odważne, które nie boi się najbardziej kontrowersyjnych tematów. Przeznaczone jest dla niecierpliwych czytelników-odkrywców, oczekujących sensacyjnych i rozrywkowych treści, zainteresowanych otaczających ich światem i szukających jednocześnie odpowiedzi na najbardziej intrygujące pytania stawiane obecnie przez naukę.

Źródło: G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.