Styczniowe „Wysokie Obcasy Extra” już w sprzedaży

Styczniowe „Wysokie Obcasy Extra” (Agora) z Gillian Anderson na okładce są już w sprzedaży w cenie 9,99 zł. Wydanie jest dostępne także z prezentem – kosmetykiem (do wyboru płyn micelarny, plastry do depilacji twarzy, suchy szampon)  w cenie 9,97 zł.

Tematem przewodnim styczniowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest nadzieja. Redakcja magazynu zapytała aktywistów, artystów, filozofów, sportowców i lekarzy, co daje im wiarę w lepsze jutro oraz czego życzą sobie i innym w nadchodzącym 2021 r. Odpowiedzi udzielili m.in. Iga Świątek, Klementyna Suchanow i Arkadiusz Jakubik.

Bohaterką okładki noworocznego wydania jest Gillian Anderson, legendarna agentka z kultowego serialu „Archiwum X”, która dziś w roli Margaret Thatcher zachwyca widzów serialu „The Crown”. W numerze znajdą się również historie innych intrygujących kobiet m.in. Jill Biden, która łamie tradycje i jako pierwsza żona prezydenta USA będzie pracować zarobkowo poza Białym Domem czy historia gospodyni domowej Luci Berlin, która karierę literacką rozpoczęła dopiero po śmierci.

W styczniowym wydaniu magazynu można przeczytać również wiele inspirujących wywiadów m.in. Joanny Wróżyńskiej ze znaną modelką i byłą pierwszą damą Carlą Bruni czy rozmowę Agnieszki Jucewicz z Jessicą Bruder – autorką książki  „Nomadland”, o życiu w wiecznej podróży.

Na łamach miesięcznika nie zabrakło także rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz tematów dotyczących kariery, psychologii, relacji, nauki czy filozofii. Dodatkowo, z okazji Nowego Roku, redaktorki działu moda przygotowały propozycje kolorowych strojów na sylwestra w czasach pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.