„Poradnik eksploatacyjny” z „Auto Światem”

Seria „Poradniki eksploatacyjne” stała się regularnym dodatkiem do wydawanego przez Axel Springer Polska tygodnika „Auto Świat”. Piąty numer publikacji ukazał się 12 stycznia, a kolejne dodawane będą do „Auto Świata” raz w miesiącu.

Decyzja wydawcy o wznowieniu serii została podjęta na podstawie bardzo dobrych wyników sprzedaży pierwszych czterech jego wydań dodawanych do „Auto Świata” w październiku i listopadzie ub. r. Średnia sprzedaż tygodnika wraz z insertowanym dodatkiem była o około 10 procent wyższa od poprzedniego miesiąca i osiągnęła poziom 116 tysięcy egz. (rozpowszechnianie płatne razem za wrzesień i październik 2008 roku, dane ZKDP).

Najnowszy numer „Poradnika eksploatacyjnego” poświęcony jest autom marki BMW. W dodatku znaleźć można prezentacje modeli, opisy typowych usterek, koszty napraw i ceny części zamiennych. Poradnik zawiera wszystkie dane techniczne, wyniki testów oraz opinie ekspertów.

„Poradnik eksploatacyjny” ukazał się w objętości 16 stron. Dostępny jest z najnowszym wydania „Auto Świata” w cenie 2,70 zł, czyli o 40 groszy więcej niż zwykle.

Źródło: Informacje Prasowe Axel Springer Polska Sp. z o.o.

PROMOCJA
Sklep internetowy kolporter.pl poleca historię najwspanialszych samochodów świata „Legendarne samochody”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.