„Modne Zakopane”

„Modne Zakopane” – nowy projekt Krakowskiego Stowarzyszenia Artystów „Młodej Sztuki” ma ukazać się w pierwszej połowie marca. Kwartalnik skierowany będzie dla dobrze sytuowanych osób, które nie tylko chcą wypocząć, ale i inwestować lub osiedlić się w zimowej stolicy Polski.

„Znaczna część z tych, których noga choć raz postanęła w tym pięknym mieście deklaruje, że z chęcią powraca pod Tatry jeśli tylko ma taką możliwość” – czytamy na stronie internetowej modnezakopane.pl wspierającej debiut tytułu. – „Niezliczone zastępy rodaków chciałyby wiedzieć, co słychać w ich ulubionym mieście, wielu szuka informacji o ciekawych obiektach i miejscach, które warto odwiedzić będąc na Podhalu. Nie brak i tych, którzy w Zakopanem chcieliby się osiedlić i inwestować. Z myślą o swoich planach chcieliby poznać miasto lepiej”.

W przeciwieństwie do bezpłatnego miesięcznika „Modny Kraków”, kolportowanego tylko na terenie miasta, kwartalnik „Modne Zakopane” dostępny będzie w całym kraju m.in. w salonach prasowych Kolportera w cenie 5 złotych. Nakład to 8 tysięcy egzemplarzy, a objętość – minimum 120 stron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.