„Cztery Kąty” w nowej odsłonie

Kwietniowe wydanie magazynu „Cztery Kąty” ukazało się w nowej szacie graficznej i z nowymi rubrykami. W miesięczniku jest jeszcze więcej zdjęć prezentujących polskie wnętrza, a także porad i inspiracji.

Nowy numer „Czterech Kątów” wygląda nowocześnie i elegancko, a układ działów jest uporządkowany i czytelny. Do makiety wprowadzone zostały nowe czcionki, ramki i wyróżnienia. Uwagę przyciąga także odświeżona okładka. Layout pisma przygotowała Wioletta Cielemęcka, kierownik artystyczna magazynu.

W kwietniowym wydaniu „Czterech Kątów” znalazły się nowe rubryki, m.in. odpowiedzi dekoratora wnętrz na pytania kierowane do redakcji. Czytelnicy będą mogli również poznać polskich projektantów i ich najciekawsze prace.

Głównym tematem nowego numeru magazynu jest oświetlenie kuchni – zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Redakcja doradza również, jak ładnie i pomysłowo urządzić pokój dzienny, m.in. z miejscem do jedzenia i do pracy, a także jak odświętnie nakryć stół na Wielkanoc.

Do numeru dołączone są prezenty: płyta „Decoupage” z instrukcjami, jak krok po kroku ozdobić przedmioty, oraz najnowszy katalog mebli i dodatków firmy Black Red White.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.