„Auto Świat Katalog” po raz piętnasty

Do sprzedaży trafił najnowszy „Auto Świat Katalog”, poświęcony w całości samochodom używanym. To już piętnasta edycja wydania, przygotowywanego co roku przez redakcję „Auto Świata”. Katalog, obecny na rynku nieprzerwanie od 1998 roku, jest najstarszą publikacją tego typu w segmencie prasy motoryzacyjnej w Polsce.

„Auto Świat Katalog” prezentuje prawie dwieście modeli najpopularniejszych aut z drugiej ręki. Redakcja ocenia ich trwałość i niezawodność, opisuje typowe usterki oraz koszty serwisu. Szczegółowo przedstawione zostały dostępne wersje silnikowe samochodów i zalecenia dotyczące eksploatacji.

Obszerną część katalogu stanowią porady dla kupujących. Czytelnicy dowiedzą się, jak sprawdzić przebieg, historię auta i jego stan techniczny oraz w jaki sposób załatwić formalności związane z ubezpieczeniem i rejestracją. Dziennikarze Auto Świata podpowiedzą również, czy warto inwestować w diesla lub samochód na gaz i co robić, aby obniżyć koszty eksploatacji pojazdu. W wydaniu znalazł się także raport jakości samochodów 25 marek obecnych na polskim rynku.

Najnowszy „Auto Świat Katalog” liczy 204 strony i dostępny jest w cenie 15,90 zł. Redaktorem naczelnym tytułów motoryzacyjnych z grupy „Auto
Świat” jest Stanisław Sewastianowicz, a redaktorem prowadzącym aktualnego wydania Katalogu – Marcin Matus.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.