Zbuduj model Fiata 125p

Nowa kolekcja „FIAT 125p” (De Agostini  Publishing Italia Sp.A) to prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji z epoki PRL-u. Pierwszy numer dwutygodnika, który ukaże się w środę, 19 sierpnia, będzie kosztował 4,99 zł, nr 2 – 19,99 zł, natomiast nr 3 i kolejne – 34,99 zł.

Wyprodukowany w 1967 roku pierwszy powojenny polski Fiat był przełomem w naszej rodzimej motoryzacji i zdecydowanie wyróżniał  się na tle innych krajowych aut z tego okresu. Na 25 lat  zdominował polskie drogi, stał się też bohaterem filmów i seriali, jak choćby kultowych „Zmienników”, na zawsze odciskając się w pamięci wielu pokoleń Polaków.

W każdym numerze kolekcji „FIAT 125p” czytelnik znajdzie części, z których krok po kroku zmontuje replikę auta w skali 1:8 – model doskonale imitujący  oryginał. Instrukcje montażu kolejnych części modelu zostały przygotowane w taki sposób, by jego złożenie nie sprawiło trudności nawet początkującym modelarzom. Duże, czytelne ilustracje, szczegółowe opisy krok po kroku – to wszystko sprawi, że składanie auta będzie czystą przyjemnością. Oprócz instrukcji montażu każdy numer kolekcji będzie zawierał artykuły poświęcone marce Fiat, jej związkom z polską motoryzacją, najbardziej znanym konstrukcjom i przełomowym momentom rozwoju. Po skompletowaniu kolekcji czytelnik zdobędzie kompendium wiedzy na temat historii Fiata, zagranicznej marki najsilniej związanej z Polską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.