„Wysokie Obcasy” mają 15 lat

wysokie obcasy 15 lat

W sobotę, 5 kwietnia br. ukaże się jubileuszowe wydanie tygodnika „Wysokie Obcasy”. Magazyn jest dostępny z sobotnią „Gazetą Wyborczą” już od 15 lat.

„Ewa”, „Grażyna”, „Trwała Ondulacja” – między innymi takie propozycje tytułu pojawiły się, gdy 15 lat temu rozpoczęto prace nad nowym tygodnikiem dla kobiet. W końcu decyzja została podjęta: „Wysokie Obcasy”. Jak wyglądały początki magazynu? Jakie tematy wywoływały burze? – o tym można przeczytać w specjalnym serwisie urodzinowym „Wysokich Obcasów” na stronie www.wysokieobcasy.pl . Redakcja prezentuje w nim m.in. historyczny, pierwszy numer tygodnika z Hillary Clinton na okładce, najciekawsze artykuły, reportaże i rozmowy piętnastolecia, a także wspomnienia byłych redaktorek naczelnych „Wysokich Obcasów”.

W nowym numerze „Wysokich Obcasów”, który ukaże się w najbliższą sobotę, m.in.:

– Sylwia Szwed odwiedza czytelniczki-kolekcjonerki, które zebrały wszystkie wydania tygodnika. Opowiadają jej one o swoim życiu, pasjach i zmartwieniach.

– rozmowy z poetką i pisarką Wiolettą Grzegorzewską, autorką powieści „Guguły” oraz z Barbarą Nowacką, córką Izabeli Jarugi-Nowackiej.

– portret Vivian Meier, tajemniczej niani, która zostawiła po sobie 150 tys. fenomenalnych zdjęć.

– w „Męskiej końcówce” – Michał Borkiewicz opowiada o tym, jak warszawscy hipsterzy pomagają uchodźcom z Syrii.

Czytelnicy znajdą też w wydaniu 118 kuponów zniżkowych na zakupy w sklepach stacjonarnych i online. Będzie można z nich skorzystać podczas weekendu z rabatami w dniach 5-6 kwietnia br.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.