„Wysokie Obcasy Extra” z prezentami dla czytelników

O literackich scenariuszach przyszłości, symbiozie człowieka z naturą czy o możliwym życiu na Wenus – listopadowy numer „Wysokich Obcasów Extra” (Agora) obfituje w inspirujące rozmowy oraz teksty dotyczące m.in. kultury, nauki i psychologii. Miesięcznik jest już dostępny w cenie 9,99 zł. Można go kupić także z dwoma prezentami do wyboru – książkami w cenie 9,98 zł bądź kosmetykiem w cenie 9,97 zł.

Bohaterką okładki listopadowych „Wysokich Obcasów Extra” jest charyzmatyczna aktorka Frances McDormand – laureatka dwóch Oskarów, której portret kreśli Maja Staniszewska. W numerze znalazły się również historie innych, silnych kobiet, m.in. pierwszej premierki w historii Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher czy modelki Naomi Campbell. Inspirujące mogą okazać się również rozmowy z twórczyniami „Erotica 2022”, antologii filmowej, produkowanej dla Netflixa (premiera w listopadzie br.), w której pięć reżyserek nadaje kształt przeczuciom pięciu pisarek na temat przyszłości. Film ten tworzy pięć duetów: Olga Tokarczuk/Anna Kazejak, Gaja Grzegorzewska/Olga Chajdas, Grażyna Plebanek/Anna Jadowska, Joanna Bator/Katarzyna Adamik oraz Ilona Witkowska/Jagoda Szelc.

Na łamach nowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” ukazały się też m.in.: wywiad Magdy Piekarskiej z reżyserem teatralnym Krystianem Lupą o jego dzieciństwie i domu rodzinnym; rozmowa Agnieszki Jucewicz z brytyjską psychoterapeutką Sue Stuart-Smith o naturalnej potrzebie obcowania człowieka z przyrodą czy portret powracającego na ekrany aktora Hugh Granta, autorstwa Mai Staniszewskiej.

Prócz tego na stronach listopadowego numeru magazynu czytelnicy znajdą m.in. rekomendacje nowości książkowych, filmowych i muzycznych, artykuły oraz wywiady dotyczące kariery, psychologii, zdrowia, designu czy astronomii i antropologii. Nie zabraknie również przeglądu trendów modowych na nadchodzący sezon i tekstu o sile kolorów, które umiejętnie stosowane mogą mieć pozytywne wpływ na samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.