„Wprost” na święta

Ukazał się świąteczny numer tygodnika „Wprost”. A w nim wywiad z byłym prezydentem Lechem Wałęsą w 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

Ponadto we „Wprost” na święta: caryca telewizji, Nina Terentiew, i „mięsny jeż”, syn znanego kompozytora nęka córkę premiera, Maryla Rodowicz dopiero się rozkręca, a „Hobbit” wchodzi na polskie ekrany.

Czytelnicy przeczytają również:

– Marek Kochan nie lubi rozgłosu. W tej branży dyskrecja to podstawa. Jest jednym z najlepszych (i najdroższych) w kraju speców od technik manipulacyjnych, mistrz perswazji i kreowania publicznego wizerunku. Kim jest medialny trener Jarosława Kaczyńskiego?

– Jacek Krupiński, najbliższy przyjaciel Krzysztofa Olewnika, przerywa milczenie. W ostatnim miesiącu dwukrotnie pojawił się w redakcji WPROST, przyniósł nagrania. Czy jednak mówi prawdę?

– Stawał na belce i leciał na wyczucie. Ukrywał, że nie widzi chorągiewki, którą trener daje mu znak do startu. W końcu zaczął upadać. Klemens Murańka, utalentowany skoczek narciarski. Czy teraz poleci jak Małysz?

– Moja żona już na 20. Stronie kryminału wie, kto zabił. A mnie się to wszystko myli.Nie mam kryminalnego talentu – mówi Bronisław Cieślak, porucznik Borewicz z „07 zgłoś się”

– Andrzej Czernecki zdecydował, że po śmierci cały majątek przeznaczy na fundację wspierającą edukację dzieci z ubogich rodzin wiejskich. Mija właśnie siedem miesięcy od jego śmierci, a fundacja ma już 160 podopiecznych i za miesiąc organizuje kolejną rekrutację.

– Nowy Rok, potem Boże Narodzenie, potem Stary Nowy Rok (według kalendarza juliańskiego), potem Trzej Królowie… Noworoczna laba w Rosji potrwa dziesięć dni. Rosjanie lubią świętować, szczególnie zimą. Dlaczego – we WPROST pisze Paweł Reszka.

– 25 grudnia Rzymianie obchodzili dzień narodzin Słońca Niezwyciężonego. Dlaczego chrześcijanie wybrali właśnie tę datę na symboliczną datę narodzin Jezusa i na czym polega prawdziwa tajemnica Świąt Bożego Narodzenia pisze Szymon Hołownia.

W świątecznym wydaniu tygodnika WPROST również „Worek Świetego Mikołaja”, czyli opowiadanie Tomasza Jatsruna o sławie i przemijaniu.

Kolejny numer „Wprost” ukaże się po świętach, 27 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.