W sierpniowych „Wysokich Obcasach Extra”

„Bądź sobą” – co to znaczy? Jak odnieść sukces w męskim świecie? Czy da się żyć bez kłamstwa? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w sierpniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” (Agora). Magazyn pojawił się w punktach sprzedaży prasy już dzisiaj, 21 lipca br. i jest dostępny również z prezentem – naturalnym kosmetykiem pielęgnacyjnym marki Vianek.

Bohaterką okładki sierpniowych „Wysokich Obcasów Extra” jest Kalina Jędrusik, legendarna polska aktorka i piosenkarka, znana ze swojej charyzmy i wywoływanych kontrowersji. Jej portret w wydaniu kreśli Katarzyna Surmiak-Domańska. W numerze znalazły się również historie innych, intrygujących kobiet, m.in. kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która z doktoratem z chemii kwantowej w kieszeni od ponad 15 lat kreuje światową scenę polityczną. Przez niektórych określana jest mianem najpotężniejszej kobiety świata – pytana o to przez media twierdzi: „być potężnym to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś”.

Natomiast na pytanie, co znaczy „być sobą”, odpowiedzi szuka Agnieszka Jucewicz w wywiadzie z profesorem Bogdanem de Barbaro, a Dorota Wodecka – rozmawiając z zawodowym szpiegiem – pyta, czy da się żyć bez kłamstwa. W części magazynu poświęconej nauce Olga Woźniak udowadnia, że zwierzęta również świadomie oszukują – i to z tych samych powodów co człowiek.

Prócz tego w sierpniowym wydaniu miesięcznika znalazły się m.in. kulturoznawcza analiza fenomenu disco polo oraz rozmowa Michała Nogasia z poetką Małgorzatą Lebedą. Jej wiersz „tętno: ziemia” ukazał się w „Nadziei” – książce-cegiełce, z której dochód ze sprzedaży wspiera ośrodki pomocy dla seniorów.

W nowym numerze „Wysokich Obcasów Extra”, w części poświęconej kulturze, ukazały się też m.in. wywiad Wojciecha Staszewskiego z muzykiem, laureatem tegorocznego Paszportu Polityki Błażejem Królem oraz tekst Mai Staniszewskiej o aktorze Liamie Neesonie, który na ekrany polskich kin powróci 7 sierpnia w filmie „Włoskie Wakacje” James’a D’Arcy’ego. W wydaniu nie zabrakło również rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz kalendarium letnich kulturalnych wydarzeń w Polsce i na świecie. W dziale kariera poruszony jest temat tożsamości i roli, którą odgrywamy w pracy, a w sekcji dotyczącej relacji mowa m.in. o szkodliwym wpływie bardzo dobrego seksu. W numerze czytelniczki znajdą również m.in. przegląd modnych kreacji na lato i porady, jak pielęgnować skórę w czasie wakacji.

Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” pojawiły się w punktach sprzedaży prasy 21 lipca br. w cenie 9,99 zł. Numer jest dostępny także z prezentem – naturalnym kosmetykiem pielęgnacyjnym marki Vianek w cenie 9,98 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.