Urodzinowe wydanie „Gali”

W najnowszym wydaniu dwutygodnik „Gala” świętuje 11. urodziny. Z tej okazji redakcja przygotowała jubileuszową sesję zdjęciową oraz specjalną okładkę, a w serwisie gala.pl konkurs dla czytelników.

W urodzinowej sesji wzięło udział 11 polskich gwiazd – aktorów i osobowości telewizyjnych – które wcieliły się w kultowe postaci światowego kina. W podróż legendarnym Orient Expressem wyruszyli z „Galą” m.in.: Anna Dereszowska (jako Liza Minnelli), Kinga Rusin (jako Greta Garbo), Joanna Liszowska (jako Jack Sparrow z „Piratów z Karaibów”), Daria Widawska (jako Marlena Dietrich), Jan Wieczorkowski (jako Forrest Gump) i Justyna Pochanke (jako Panna Młoda z filmu „Kill Bill”). Z okazji jubileuszu magazyn ukazał się ze specjalną, rozkładaną okładką (z dodatkową stroną do wewnątrz). Po jej rozłożeniu czytelnicy mogą zobaczyć 7 gwiazd w filmowych stylizacjach.

11. urodziny „Gali” znalazły swoje odzwierciedlenie w serwisie gala.pl. Na specjalnie przygotowanej podstronie prowadzony jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Użytkownicy serwisu mogą zagłosować na ulubioną stylizację z jubileuszowej sesji „Gali” oraz napisać, która gwiazda kina jest według nich najbardziej inspirująca wraz z uzasadnieniem. Konkurs potrwa do 12 sierpnia br.

(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.