Szóste urodziny „Show”

Show_06_10_2014

Urodzinowe wydanie magazynu „Show” , w powiększonej objętości 108 stron, jest już dostępne na rynku.
W urodzinowym „Show” goszczą wyjątkowe gwiazdy. W numerze m.in. szczera rozmowa z Agnieszką Dygant, która specjalnie dla „Show”, po długim czasie, przerwała milczenie. W wyjątkowym wywiadzie Jan Englert opowiada o grzechach młodości i późnym ojcostwie.
Ponadto urodzinowy „Show” zabierze swoje czytelniczki w 6 niezwykłych podróży tropem gwiazd. Pokaże 6 najbardziej spektakularnych metamorfoz, jakie przeszły znane celebrytki, a także przedstawi sześciu wspaniałych mężczyzn, którzy zdradzili, co sadzą o kobietach i miłości.

Z kolei w SHOW Style aktorka Małgorzata Kożuchowska typuje 6 kobiet i jednocześnie 6 modowych ikon, które są dla niej inspiracją. Znana modelka, Kamila Szczawińska, zabierze czytelniczki na zakupy i wskaże 6 hitów na jesień. 6 polskich gwiazd zdradzi, jakich używa kosmetyków i jak pielęgnuje swoją urodę. Natomiast Ania Starmach, znana z programu Master Chef, przygotowała 6 wyjątkowych przepisów na słodkości, które wcale nie tuczą!

W urodzinowym „Show” czytelniczki znajdą również konkursy przygotowane specjalnie z okazji jubileuszu, w których można wygrać wartościowe bony na zakupy.

Cena magazynu wynosi 1,99 zł za egz., nakład 325 tysięcy.

(na podstawie informacji Bauer Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.