„Światy równoległe” – nowa kolekcja w Bibliotece „Newsweeka”

ksiazka-3D-duza-ok

„Światy równoległe”  to nowa kolekcja prasowa Wydawnictwa Literackiego i wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska w ramach Biblioteki „Newsweeka”. Pierwszy tom już w sprzedaży.

29 marca br. ukazał się pierwszy tom „Światów Równoległych” – 33-tomowej kolekcji najlepszej polskiej literatury fantastycznej. W jej skład wchodzą książki największych polskich autorów, wielokrotnie nagradzanych, poczytnych, kształtujących obraz współczesnej fantastyki w Polsce i za granicą, niejednokrotnie przekraczających granice gatunku. Znajdziemy w niej powieści oraz zbiory opowiadań Stanisława Lema, Jacka Dukaja, Anny Brzezińskiej, Łukasza Orbitowskiego, Szczepana Twardocha i Krzysztofa Piskorskiego. Otwiera ją „Lód” Jacka Dukaja w specjalnej cenie 8,99 PLN.

„Światy Równoległe” to jedyna taka kolekcja na rynku – przygotowana z niezwykłą starannością, w doskonałej szacie graficznej. Po raz pierwszy w komplecie tak znakomite nazwiska i tak rewelacyjne tytuły. „Światy Równoległe” to prawdziwa literacka uczta dla miłośników fantastyki, kolekcjonerów oraz wszystkich czytelników poszukujących po prostu najlepszej, porywającej literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.