Specjalne wydanie „Palce Lizać”

Palce-Lizac-lipiec-2014

Redakcja „Palce Lizać” przygotowała specjalne, wakacyjne wydania magazynu. 29 i 30 lipca oraz 5 i 6 sierpnia br., wraz z „Gazeta Wyborczą” będą dostępne podwójne wydania: w lipcu będzie to wydanie dotyczące piwa, a w sierpniu – przetworów.

Miłośnicy piwa będą mieli okazję zapoznać się z przepisami na dania z wykorzystaniem tego napoju. Wydanie z wtorku, 29 lipca br. będzie zawierać przepisy na dania do piwa oraz dania główne z jego dodatkiem. Kuba Kuroń zaproponuje piwne przekąski własnego autorstwa, a redakcja podpowie, jak zrobić koktajle piwne. Numer ze środy, 30 lipca br. będzie zawierać przepisy na hamburgery oraz podpowiedzi chrupiących przekąsek, które będą idealnym dodatkiem do piwa.

W kolejnym tygodniu magazyn „Palce Lizać” ukaże się z przepisami na przetwory. We wtorek, 5 sierpnia br. czytelnicy dowiedzą się, jak zrobić najsmaczniejsze dżemy i konfitury, owoce w marynacie, a także likiery i nalewki. W wydaniu ze środy, 6 sierpnia br. znajdą się przepisy na wytrawne przetwory, na przykład oliwy i octy, marynowane grzybki oraz wytrawne dżemy do serów i mięs.

Magazyn „Palce Lizać” jako stały dodatek do „Gazety Wyborczej” powróci we wrześniu.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.