Sierpniowy „NG Traveler” już na rynku

ngt 8 2015

Najnowszy, sierpniowy numer „National Geographic Traveler” jest już dostępny jest na rynku. Redakcja „Travelera” postanowiła wyruszyć w różne zakątki naszego kraju, aby poznać go z trochę innej perspektywy.

Roztocze kajakiem, Kaszuby konno, Warmia rowerem, Poznań rikszą czy Warszawa metrem – to tylko niektóre warte poznania miejsca, jakie pojawiają się w temacie głównym magazynu.

– Niebanalny środek transportu to był nasz klucz do sierpniowego tematu numeru. Podglądaliśmy najpiękniejsze, najbardziej niezwykłe miejsca w naszym kraju. Z każdym kolejnym dniem nasz zachwyt rósł – tłumaczy we wstępie redaktor naczelna miesięcznika, Martyna Wojciechowska.

O czym jeszcze można przeczytać na łamach nowego numeru „Travelera”? Dzięki fotoreportażowi z Hiszpanii, czytelnicy dowiedzą się więcej o tradycji wznoszenia żywych wież z ludzi, jak w 48 godzin zwiedzić egzotyczną Hawanę, a także czy można tanio zorganizować wyprawę do Argentyny. Dodatkowo będzie można przeczytać relację z podróży na Wyspy Korzenne, reportaż o mormonach mieszkających w Salt Lake City oraz poznać miejsce miesiąca miesięcznika Traveler czyli przepiękną, leżącą na trzydziestu trzech wyspach, szwedzką Karlskronę.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.