„Psychologia miłości” – specjalne wydanie „WO”

Co robić, by przetrwać kryzys w związku? Dlaczego nie każdy romans jest zdradą? Jak się dobrze rozstać? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w najnowszym, specjalnym wydaniu „Wysokich Obcasów” – „Psychologia miłości” (Agora). Magazyn liczy 124 strony i kosztuje 15,99 zł.

„Psychologia miłości” to zbiór rozmów o relacjach, miłości i seksie  z najlepszymi polskimi seksuologami i terapeutami, jak m.in. prof. Zbigniew Izdebski, Katarzyna Miller, Wojciech Eichelberger czy Zofia Milska-Wrzosińska.

Czas pandemii okazał się ciężką próbą dla niektórych związków. Wiele par,  zmuszonych do większej bliskości niż kiedykolwiek, oddaliła się od siebie, rozstała bądź walczy z kryzysem. Jak doświadczenia z okresu izolacji wpłyną na nasze relacje w nowej normalności?

Magazyn „Psychologia miłości” to 30 tekstów o relacjach, miłości, seksie i problemach w związkach – rozmów z polskimi seksuologami i terapeutami, m.in. prof. Zbigniewem Izdebskim, Katarzyną Miller, Wojciechem Eichelbergerem i Zofią Milską-Wrzosińską.

Wydanie składa się z 4 działów. W części poświęconej rozstaniom można przeczytać m.in. o sztuce odchodzenia z godnością czy rozwodzie w czasie pandemii. W części poświęconej miłości – o problemach z miłością platońską i radzeniu sobie z odejściem ukochanej osoby.  W magazynie opisywane są również kwestie związane z seksualnością, m.in. kryzys męskości, seks w ciąży i po porodzie czy nienasycenie związane z bigamią w epoce aplikacji randkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.