Pierwszy numer „Naszych Seriali”

Ukazało się pierwsze wydanie tygodnika „Nasze Seriale” – nowego tytułu w portfolio Axel Springer Polska.

„Nasze Seriale” to kompendium wiedzy o serialach emitowanych w polskiej telewizji. Czytelnicy znajdą w magazynie serialowy przewodnik z dokładnymi zapowiedziami tego, co wydarzy się w kolejnych odcinakach ich ulubionych produkcji. W tygodniku ukazują się również opisy serialowych hitów, zapowiedzi nowości, streszczenia wybranych wątków oraz wywiady z aktorami o serialach, w których grają. Formuła tygodnika pozwoli czytelnikom na bieżąco śledzić losy serialowych bohaterów.

„Nasze Seriale” zawierają również część poradniczą, obejmującą artykuły o zdrowiu i urodzie, a także przepisy kulinarne. Magazyn uzupełnia rubryka rozrywkowa z krzyżówkami i horoskopem.

Tygodnik ukazał się w objętości 48 stron i dostępny jest w promocyjnej cenie 1 zł. Redaktor naczelną „Naszych Seriali” jest Katarzyna Jaraczewska. Koncepcja i projekt tytułu powstały w Dziale Projektów Specjalnych Axel Springer Polska.

Wprowadzeniu pisma na rynek towarzyszy kampania telewizyjna (m.in. TVP1, TVP2, TVN i Polsat), promocja w punktach sprzedaży, a także kampania reklamowa na łamach dziennika „Fakt”.

Na podsatwie infromacji Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “Pierwszy numer „Naszych Seriali””