Pięć lat „Wysokich Obcasów Extra”

wysokie extra 5 2015

23 kwietnia ukazał się jubileuszowy numer „Wysokich Obcasów Extra”. Magazyn podsumowuje ostatnie pięć lat wspólnie z bohaterami swoich okładek: Anną Muchą, Renatą Przemyk, Magdą Navarette, Szymonem Majewskim oraz siostrą Małgorzatą Chmielewską. Wydanie można kupić z filmem „Bogowie” na DVD.

Jubileuszowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” opowiada o zmianach, sukcesach i porażkach z ostatnich pięciu lat. Redakcja „Wysokich Obcasów Extra” prezentuje nie tylko wspomnienia gwiazd, ale też listy czytelniczek i czytelników, którzy mówią m.in. kiedy i gdzie czytają magazyn i dlaczego wybierają właśnie „Wysokie Obcasy Extra”.

W majowym wydaniu magazynu pojawił się wywiad z filozofką Haliną Bortnowską oraz historia życia malarza Marca Chagalla, a kwestionariusz „Jak mnie wychowano” tym razem wypełniły 5-latki. Redakcja przedstawiła również 15 stereotypów o kobietach w pracy, tłumaczy, jak poruszać się w „Świecie dysku” zmarłego niedawno pisarza Terry’ego Pratchetta, a także zaprezentowała krótkie historie ojców na tacierzyńskim.

Majowe „Wysokie Obcasy Extra” można kupić z filmem na DVD „Bogowie”. Bijący rekordy kinowej frekwencji obraz to niezwykła opowieść o życiu profesora Zbigniew Religi i jego dążeniu – wbrew przeciwnościom – do przeprowadzenia pierwszej w Polsce operacji transplantacji serca.

Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukazał się w cenie 7,99 zł. Cena magazynu z książką i filmem to 29,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.