Odświeżone „Cztery Kąty”

cztery katy 11 2013

Ukazało się nowe, listopadowe wydanie „Czterech Kątów”. Magazyn w odmienionej formule przedstawia jeszcze więcej ciekawych porad i inspiracji związanych z urządzaniem wnętrz.

– „Cztery Kąty” w nowej odsłonie to magazyn dla wszystkich osób szukających porad i inspiracji, dzięki którym nawet mała zmiana w mieszkaniu pozwoli osiągnąć wielki efekt. Będziemy przygotowywać dla nich jeszcze więcej porad – także multimedialnych – i zachęcać do upiększania swojego otoczenia – mówi Iwona Kmita, redaktor naczelna miesięcznika „Cztery Kąty”. – Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby czytelników i jestem przekonana, że dzięki nim umocnimy swoją pozycję najpopularniejszego pisma o wnętrzach w Polsce.

W każdym nowym numerze „Czterech Kątów” czytelnicy znajdą wiele zdjęć polskich mieszkań i domów, porad eksperckich oraz pomysłów na metamorfozy tanim kosztem, a także projekty „zrób to sam”. Pojawią się także nowe rubryki: „Wademekum” – wyczerpująca prezentacja z poradami, której tematem w listopadzie jest oświetlenie mieszkania, „Hobby, sposób na życie” – artykuły o ludziach z pasją i ich mieszkaniach, które odzwierciedlają te zainteresowania, a także „Zwierzę w domu” – z podpowiedziami, jak urządzić miejsce dla swojego pupila. W listopadowym numerze znalazły się porady dla miłośników kotów, a także konkurs z nagrodami.

Dodatkowe materiały multimedialne, wzbogacające treści prezentowane na łamach „Czterech Kątów”, można oglądać na smartfonach dzięki bezpłatnej aplikacji Viuu. Wystarczy zeskanować za jej pomocą stronę oznaczoną ikoną Viuu i odtwarzać nagrania, np. film, jak urządzano mieszkanie prezentowane na okładce.

Magazyn wydawany jest w odświeżonej, nowoczesnej szacie graficznej. Zmiany w numerze odzwierciedla już okładka z większym zdjęciem i zmienioną winietą.

Głównym tematem listopadowego wydania magazynu jest łazienka ze schowkami; w numerze można też znaleźć m.in. pomysły na zagospodarowanie kuchennej wyspy oraz poradnik, jak wybrać najlepszą lodówkę.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.